Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Pocztex 2.0 - Odbiór w punkcie) już od 199,00 zł.
Producenci
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Czas realizacji zamówień
 1. Przez realizację zamówienia, dla zamówienia złożonego i przyjętego przez księgarnię internetową ksiegarnia.frel.pl, rozumie się wystawienie faktury i przekazanie zamówionego towaru, bądź towarów firmie kurierskiej DHL lub Paczkomaty InPost lub Poczta Polska.

 2. Księgarnia internetowa ksiegarnia.frel.pl realizuje zamówienia tylko na terenie Polski.

 3. Księgarnia internetowa ksiegarnia.frel.pl zrealizuje złożone i przyjęte zamówienie wg przewidywanego czasu wysyłki, który podany jest przy każdym towarze, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze.

 4. Przez przewidywany czas wysyłki, który podany jest przy każdym towarze, rozumie się czas, w którym zamówiony towar zostanie przekazany firmie kurierskiej DHL lub Paczkomaty InPost lub Poczta Polska.

 5. Dla czasu wysyłki:

  • 24h – zamówienia złożone (opłacone) do godziny 14.00 dnia roboczego, wysyłane są tego samego dnia,

  • 2 dni – zamówienia złożone (opłacone) do godziny 14.00 dnia roboczego, wysyłane są w czasie do 2 dni roboczych

  • 7 dni – zamówienia złożone (opłacone) do godziny 14.00 dnia roboczego, wysyłane są w czasie do 7 dni roboczych

  • na zamówienie – możliwość złożenia, przyjęcia i realizacji zamówienia (jego czasu i ceny) potwierdzana jest w indywidualnej korespondencji e-mailowej z Klientem

 6. Dla zamówień złożonych (opłaconych) po godzinie 14.00 dnia roboczego, do czasu wysyłki należy doliczyć +1 dzień roboczy.

 7. Jeżeli w jednym zamówieniu znajdują się towary z różnym czasem wysyłki, realizacja zamówienia nastąpi przy zastosowaniu najdłuższego z czasów wysyłki w zamówieniu.

 8. Księgarnia internetowa ksiegarnia.frel.pl zastrzega sobie możliwość jednostronnego anulowania złożonego i przyjętego zamówienia w sytuacji, gdy w danym dniu roboczym zachodzą sytuacje nieprzewidziane przed zaktualizowaniem oferty na stronach internetowych. W powyższej sytuacji Klient o zaistniałym fakcie zostanie poinformowany droga e-mailową lub telefoniczną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl